+387 35 257499
10/05/2026

Treće večeri Tuzlanskih dana piva Trg slobode ispunili su glasovi publike koja je zajedno sa Frajlama pjevala od prve do posljednje pjesme

Treće večeri Tuzlanskih dana piva Trg slobode ispunili su glasovi publike koja je zajedno sa Frajlama pjevala od prve do posljednje pjesme.

Njihov prepoznatljivi spoj šarma, duhovitosti i panonskog melosa pretvorio je sinoćnji koncert u pravo gradsko druženje uz muziku, osmijehe i mnogo emocije. Frajle su još jednom pokazale koliko lako uspostavljaju posebnu vezu sa publikom, a Tuzla ih je ispratila gromoglasnim aplauzom.

Poseban detalj večeri bila je i njihova crveno-crna kombinacija, u bojama tuzlanske Slobode, koja nije prošla nezapaženo među posjetiocima na Trgu slobode

Kao predgrupa nastupio je tuzlanski bend TNT koji je opravdao očekivanja publike.